Wykłady  specjalistyczne: transfer know-how skrojony na miarę

Czy chciałbyś skorzystać z doświadczeń zgromadzonych w ciągu ponad 130 lat prac nad rozwojem i produkcją szkła? A może interesuje Cię konkretny  temat i poszukujesz fachowych informacji z tej dziedziny?

Nasi  eksperci oferują specjalistyczne wykłady i szkolenia z zakresu szeroko pojętej tematyki rur szklanych, jak np. ich właściwości fizyczne i chemiczne, przetwarzanie i możliwe zastosowania. Nasza oferta obejmuje zarówno krótkie prelekcje jak i intensywne całodniowe szkolenia. Zapraszamy Państwa na szkolenia i wykłady do naszych zakładów, a na życzenie chętnie przeprowadzimy je także w Państwa siedzibie.

Czekamy na kontakt od Państwa!
Witryna internetowa firmy SCHOTT stosuje pliki cookies celem optymalnego wyświetlenia stron i zwiększenia satysfakcji użytkowników. Kontynuowanie przeglądania serwisu traktujemy jako zgodę na ich stosowanie.

Dear visitor,

we’d like to invite you to participate in our survey regarding the usability of our web presence. Your feedback is important to us and will help us to further improve our information offer.

Please take the opportunity to share your opinion with us. It will only take 5 min of your time.

Thank you very much!
Your SCHOTT Online Team