Yüksek teknoloji ile gizlenen kontrol fonksiyonları "Shy Tech"

“Shytech” giderek artan bir trenddir: daha önceleri görülebilir olan fonksiyonlar, şık bir görünüm yaratarak ön panellerinin arkasında kapalı moddayken artık ‘gizli’ şekildedir. Bu geliştirmeden en çok kimler fayda sağlar? Beyaz eşyalar!

Kontrol panellerinin arkasındaki entegre düğmeler, açma kapama düğmeleri ve aydınlatmaları “utangaç” biçimde gizlemek yeni bir trend olmayabilir, ancak sürekli var olan bir trenddir. Cam, özellikleri sayesinde bu işiçin ideal malzeme olduğunu kanıtlamıştır. Elektronik elemanların ve aydınlatma bileşenlerinin düz şekilde ve sorunsuz entegrasyonuna olanak sağlar. Ek olarak,geniş kapsamlı bir renk yelpazesi sunar ve tasarım ögesi olarak idealdir.

“Shytech”, “dead front” ya da “siyah panel” efekti olarak bilinen bu tanımlar, teknolojiyi cam ön panelinin arkasına saklama etkisini açıklamakta yetersiz kalmaktadır.

Source: http://www.trendone.com/en/trend-universe/mega-trends/mega-trend-detail/shy-tech.html
The picture is an abstract one showing a shining light bulb with a glowing tail. The background is a chalk board with chalk drawings. The drawing contains diagrams, a computer, stickmans, arrows and also the words “communication”, “media” and “massages. T

Daha fazla trend keşfedin

Devamı
Bir bilgisayar önünde bir konu üzerinde görüşen iki erkek.

Ürün Geliştirme

Daha fazlasını öğrenin
İki boş konuşma balonu, diğer soruları sembolize.

Bir sorunuz mu var?

Bize sorun
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.