Browse through our press and news section by category:

23.07.2014

Sportovní den

Cz-press-2014-07-23
Letos, 14.6.2014, se konal již 18-tý ročník „Sportovního dne“ pro zaměstnance SCHOTTu a jejich rodinné příslušníky. A opět ve sportovním areálu ve Lhotce nad Bečvou. Ráno to vypadalo, že nám počasí opět krásně vyjde, ale bohužel se nám přeháňky nevyhnuly. Ale i tak se přišlo pobavit 500 lidí, což si myslím, že na toto proměnlivé počasí je velice slušné. A ti co přišli, tak si to řádně užili, protože program byl hodně bohatý.

Celým dnem nás provázel moderátor Roman Pastorek. Na parketě bylo od začátku pořád něco k vidění. Začali jsme vystoupením kouzelníka, kterého pak vystřídalo divadlo Tramtárie se svou pohádkou pro děti „O pračlovíčkovi“ a poté pokračoval dalším vystoupením opět náš kouzelník. Po celý den bylo zajištěno občerstvení - jídlo dotované firmou a plno jiných pamlsků nenechalo nikoho hladným. Pro děti byl připraven dětský koutek a tři zajímavé disciplíny (malování na sklo, vyrobit si obrázek z písku a vyrobit či dozdobit si perníkovou medaili). Za absolvování těchto disciplín dostali dítka sladkou odměnu a dáreček. A pak asi nikde na takových akcích nesmí chybět skákací atrakce a malování na obličej. U nás si dítka mohla zajezdit i na konících (a jezdila opět nejen dítka), pohladit dravé ptáky a také i hada a popást malé prasátko a pak ty větší si mohly vyzkoušet jízdu na rodeo býkovi. Třešnička na dortu byla opět tombola, na kterou se těšily zajisté všechny děti. Bohužel nemohly vyhrát všechny – cenou útěchy jim bylo alespoň lízátko.

Mezitím dospělí se urputně věnovali sportu. Hrál se fotbal a volejbal. Ve fotbale soupeřila 2 mužstva, která pak byla odměněna stejnou mírou za velkou chuť a elán do hry. A ve volejbale bojovalo 5 týmů o bednu, takže to bylo velice napínavé. Poslední zápas se už bohužel nedohrál, jelikož na hřišti vyrostl malý rybník, ale jelikož jednoznačně nejlepší skóre i v počtu výher mělo družstvo LEV, tak byli jednoznačně vyhlášeni za vítěze turnaje. No nakonec to dopadlo takto:
  • LEV
  • Food Display
  • Stavebka A
  • Home Appliance
  • Stavebka B
Sláva vítězům, čest poraženým.

V odpoledních hodinách jsme připravili ještě jednu soutěž na rodeo býkovi, které se mohli zúčastnit malí i velcí. Vítězové byli oceněni medailemi, dortem a pěknými cenami, stejně tak jak volejbalisté a fotbalisté. Také letos jsme žádné drahé medaile nenakupovali, ale vyrobily nám je děti z keramického kroužku na ZŠ Šafaříkova – snad se vám líbily stejně tak jako ostatní ceny.

No a po předání cen vítězům sportovních disciplín si někteří ještě počkali na tombolu pro dospělé. Někteří vyhráli i vícero cen, někteří lísteček zapomněli někde doma a přišli tak o pěkné ceny, ale na ty, co se štěstí usmálo, tak byli zajisté velmi spokojeni.

Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat všem sponzorům a hlavně organizátorům, protože si to opravdu zaslouží. Takže děkuji za super odvedenou práci a za ochotu se na Sportovním dni podílet.

Press contact
SCHOTT CR, s.r.o.
Jana Kovářová
Zašovská 850
757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika
Phone: +420 571 686 110
empty