Browse through our press and news section by category:

23.07.2014

Sportovní den

Cz-press-2014-07-23
Letos, 14.6.2014, se konal již 18-tý ročník „Sportovního dne“ pro zaměstnance SCHOTTu a jejich rodinné příslušníky. A opět ve sportovním areálu ve Lhotce nad Bečvou. Ráno to vypadalo, že nám počasí opět krásně vyjde, ale bohužel se nám přeháňky nevyhnuly. Ale i tak se přišlo pobavit 500 lidí, což si myslím, že na toto proměnlivé počasí je velice slušné. A ti co přišli, tak si to řádně užili, protože program byl hodně bohatý.

Celým dnem nás provázel moderátor Roman Pastorek. Na parketě bylo od začátku pořád něco k vidění. Začali jsme vystoupením kouzelníka, kterého pak vystřídalo divadlo Tramtárie se svou pohádkou pro děti „O pračlovíčkovi“ a poté pokračoval dalším vystoupením opět náš kouzelník. Po celý den bylo zajištěno občerstvení - jídlo dotované firmou a plno jiných pamlsků nenechalo nikoho hladným. Pro děti byl připraven dětský koutek a tři zajímavé disciplíny (malování na sklo, vyrobit si obrázek z písku a vyrobit či dozdobit si perníkovou medaili). Za absolvování těchto disciplín dostali dítka sladkou odměnu a dáreček. A pak asi nikde na takových akcích nesmí chybět skákací atrakce a malování na obličej. U nás si dítka mohla zajezdit i na konících (a jezdila opět nejen dítka), pohladit dravé ptáky a také i hada a popást malé prasátko a pak ty větší si mohly vyzkoušet jízdu na rodeo býkovi. Třešnička na dortu byla opět tombola, na kterou se těšily zajisté všechny děti. Bohužel nemohly vyhrát všechny – cenou útěchy jim bylo alespoň lízátko.

Mezitím dospělí se urputně věnovali sportu. Hrál se fotbal a volejbal. Ve fotbale soupeřila 2 mužstva, která pak byla odměněna stejnou mírou za velkou chuť a elán do hry. A ve volejbale bojovalo 5 týmů o bednu, takže to bylo velice napínavé. Poslední zápas se už bohužel nedohrál, jelikož na hřišti vyrostl malý rybník, ale jelikož jednoznačně nejlepší skóre i v počtu výher mělo družstvo LEV, tak byli jednoznačně vyhlášeni za vítěze turnaje. No nakonec to dopadlo takto:
  • LEV
  • Food Display
  • Stavebka A
  • Home Appliance
  • Stavebka B
Sláva vítězům, čest poraženým.

V odpoledních hodinách jsme připravili ještě jednu soutěž na rodeo býkovi, které se mohli zúčastnit malí i velcí. Vítězové byli oceněni medailemi, dortem a pěknými cenami, stejně tak jak volejbalisté a fotbalisté. Také letos jsme žádné drahé medaile nenakupovali, ale vyrobily nám je děti z keramického kroužku na ZŠ Šafaříkova – snad se vám líbily stejně tak jako ostatní ceny.

No a po předání cen vítězům sportovních disciplín si někteří ještě počkali na tombolu pro dospělé. Někteří vyhráli i vícero cen, někteří lísteček zapomněli někde doma a přišli tak o pěkné ceny, ale na ty, co se štěstí usmálo, tak byli zajisté velmi spokojeni.

Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat všem sponzorům a hlavně organizátorům, protože si to opravdu zaslouží. Takže děkuji za super odvedenou práci a za ochotu se na Sportovním dni podílet.

Press contact
SCHOTT CR, s.r.o.
Jana Kovářová
Zašovská 850
757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika
Phone: +420 571 686 110
empty
SCHOTT uses Cookies on this Website to enhance the user experience and provide the best possible Service. By continuing to browse the Website, you consent to our use of Cookies.