Browse through our press and news section by category:

03.07.2014

SCHOTT ve Valašském Meziříčí prodal budovu bývalé výroby fotovoltaických panelů

Press-image-cz
Dne 3. července 2014 byly podepsány smlouvy na prodej bývalé výrobně-administrativní budovy na výrobu solárních panelů. Tímto prodejem je definitivně ukončena krátká a dynamická historie výroby fotovoltaických článků ve Valašském Meziříčí. Od uzavření výroby v červenci roku 2012, následné demontáži technologií a vyklizení budovy, čekala až do dnešního dne na nové využití. Nový majitel, německá firma se zaměřením na automobilový průmysl se stane dalším významným hráčem na trhu pracovních příležitostí. Firma SCHOTT ve Valašském Meziříčí ale nekončí a dále bude provozovat výrobu ve svých dvou jednotkách Flat Glass a Lighting and Imaging s více než 350 zaměstnanci.
Press contact
SCHOTT CR, s.r.o.
Michal Hronek
Zašovská 850
75701 Valašské Meziříčí
Česká republika
Phone: +420 571 686 405
SCHOTT uses Cookies on this Website to enhance the user experience and provide the best possible Service. By continuing to browse the Website, you consent to our use of Cookies.

Dear visitor,

we’d like to invite you to participate in our survey regarding the usability of our web presence. Your feedback is important to us and will help us to further improve our information offer.

Please take the opportunity to share your opinion with us. It will only take 5 min of your time.

Thank you very much!
Your SCHOTT Online Team