Často kladené otázky na téma SCHOTT Procurement Office (SPO)

Jak se mohu ucházet o určitá výběrová řízení? Jak uděluje koncern SCHOTT zakázky?

Koncern SCHOTT používá předkvalifikační řízení, při kterém se vybírá potenciální dodavatel. V případě naplnění dotyčných kritérií proběhne vaše zapsání do databáze dodavatelů. Následně se vybírají podle vypsaných objemů zakázek poskytovatelé služeb/dodavatelé a jsou požádáni o podání nabídky.

Vypsání veřejných soutěží pro stavby podle EU probíhá podle směrnic pro sektory VOB/A (Předpis pro zadávání stavebních prací).

Kde si mohou prohlédnou svůj výsledek ve veřejné soutěži?

Informace na toto téma ze strany koncernu SCHOTT probíhají doposud telefonicky – pouze na požádání.

Co je to číslo DUNS?

Celosvětově jednotné číslo dodavatele propůjčené firmou Dun & Bradstreet. Číslo DUNS je jedinečně udělené číslo pro určitý podnik a je tím pádem jednoznačné. Číslo DUNS je identifikační číslo, které platí celosvětově a přesahuje jednotlivé obory. V rámci stále narůstající globalizace podnikání získávají komunikační standardy a sjednocené kódy na stále větším významu; zde pomáhá číslo DUNS. Koncern SCHOTT používá číslo DUNS i při svých obchodních procesech.

Číslo DUNS – Co to znamená pro vás?

V případě, že váš podnik číslo DUNS nemá, požádejte o ně, prosím. Vaše zařazení coby podniku do celosvětového kmenového souboru dat dodavatelů DUNS je bezplatné. Zažádat můžete prostřednictvím tohoto odkazu : Dun & Bradstreet
SCHOTT uses Cookies on this Website to enhance the user experience and provide the best possible Service. By continuing to browse the Website, you consent to our use of Cookies.