Geri Bildirim

SCHOTT Cam Tic. Ltd. Sti.
Kücükbakkahköy Mah.Kayisdag. Cad.
Serdar Sok. No.: 1/10
34704 Ataşehir/Istanbul
Türkiye
Serap Atarel
Telefon:+90 (216) 573 83 60
Fax:+90 (216) 573 83 59
 • Geri Bildirim *
 • Adı *
 • Soyadı *
 • E-posta *
 •  Bana bir kopyasını gönder
 •  SCHOTT AG ve yerel iştiraki SCHOTT Cam Tic. Ltd. Sti.'nin tarafıma özel cam ve cam seramik ürünlere ait teklifleri içeren e-postalar göndermesine izin veriyorum. Verilerim üçüncü taraflara aktarılamaz. Kayıttan sonra, bu izni istediğim an iptal edebilirim. Bir izin iptali unsubscribe@
   
  mailing.schott.com
  adresine e-posta ile ya da faks veya posta ile gönderilebilir. İlaveten, her e-postada bulunan iptal bağlantısını kullanarak bu izni iptal etme imkanına sahibim.
 • * = Zorunlu giriş 

SCHOTT Cam Tic. Ltd. Sti. internet formuna girilmiş tüm bilginin sadece şirket içi nedenlerle kullanılacağını taahhüt eder. Daha fazla detaylı bilgi için, lütfen bilgi koruma yönergemize başvurun.

News, Trade Fairs & Events
21.
August
Trade fair SPIE Optics + Photonics, San Diego, CA, United States, 21.08 - 23.08.2018
31.
July
Trade fair 70th AACC Annual Scientific Meeting & Clinical Lab Expo, McCormick Place - Chicago, IL, United States, 31.07 - 02.08.2018
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.

Dear visitor,

we’d like to invite you to participate in our survey regarding the usability of our web presence. Your feedback is important to us and will help us to further improve our information offer.

Please take the opportunity to share your opinion with us. It will only take 5 min of your time.

Thank you very much!
Your SCHOTT Online Team