SCHOTT Tubing: rury, pręty i profile ze szkła

SCHOTT Tubing to dział firmy SCHOTT produkujący rury, pręty i profile z ponad sześćdziesięciu rodzajów szkła specjalnego. Oferta obejmuje produkty i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, działających w sektorach farmaceutycznym, elektronicznym przemysłowym i ochrony środowiska na rozwijających się rynkach międzynarodowych. Firma SCHOTT posiada w Europie, Ameryce Południowej i Azji zakłady produkcji rur o łącznej zdolności produkcyjnej przekraczającej 140 000 ton, co zapewnia jej przynależność do grona wiodących światowych wytwórców rur szklanych. Produkcja odbywa się w oparciu o zdywersyfikowane geograficznie strategie w zakresie badań i rozwoju, produkcji i kontroli jakości. Zakres dostępnych wymiarów wynosi od 0,9 mm do 460 mm (średnica zewnętrzna) oraz od 0,3 mm do 10 m (długość).

Szerokie spektrum usług dostępnych dla klientów SCHOTT obejmuje również takie innowacje jak elektroniczny system składania zamówień1 lub Forum Nauki.
Trust - Glass bends from DURAN®

Trust - Glass bends from DURAN®

Targi i imprezy
28.
September
Trade fair The American Society of Plumbing Engineers (ASPE) Convention & Exhibition, Atlanta, Georgia, United States, 28.09 - 03.10.2018
17.
October
Trade fair API China, Nanjing, Deutschland, 17.10 - 19.10.2018
04.
December
Trade fair AlgaEurope, Amsterdam, Netherlands, 04.12 - 06.12.2018
Kontakt
SCHOTT Poland Sp. z o.o.
ul. Migdałowa 4/27
02-796 Warszawa
Polska
E-Mail to SCHOTT+48 (0)22/6451206
Witryna internetowa firmy SCHOTT stosuje pliki cookies celem optymalnego wyświetlenia stron i zwiększenia satysfakcji użytkowników. Kontynuowanie przeglądania serwisu traktujemy jako zgodę na ich stosowanie.

Dear visitor,

we’d like to invite you to participate in our survey regarding the usability of our web presence. Your feedback is important to us and will help us to further improve our information offer.

Please take the opportunity to share your opinion with us. It will only take 5 min of your time.

Thank you very much!
Your SCHOTT Online Team