Aşağıdaki teknik bilgiler genel olarak ROBAX® için geçerlidir. Başka bir şekilde belirtilmedikçe, sağlanan bilgiler referans olarak tasarlanmıştır. Genel olarak kabul edilemeyen ölçüm yöntemleri içeren ya da, alternatif olarak, genelde kabul edilemeyen bir şekilde açıklanan değerler (örneğin bir standart tarafından) belirtilmiş ve açıklanmıştır.


SCHOTT ROBAX® ateş izleme camlarının montajı

ROBAX® ateş izleme camlarının montajına ilişkin talimatlar burada bulunabilir.


Teslimat süreleri

Teslimat süreleri, talep ve kapasiteye bağlıdır ve sipariş sırasına göre ve fabrikada teslim olarak alınır. Bağımsız lojistik anlaşmaları istek üzerine yapılabilir.

Süslemesiz düz ROBAX® camları Yakl. 2 hafta
Standart ROBAX® 3D camları Yakl. 4 hafta  
Standart dışı ROBAX® 3D camları   Yakl. 6 hafta
Süslemeli düz ROBAX® camları Yakl. 3 hafta
Süslemeli ROBAX® 3D camları Yakl. 8 hafta
Özel ROBAX® camları 3 aya kadar


İmha

Bir SCHOTT ROBAX® camı değiştirmeniz gerektiği zaman, bu cam standart ev atığı olarak imha edilmeli ve cam atıklar için olan geri dönüşüm kutusuna atılmamalıdır.
Fuar & Organizasyonlar
11.
March
Trade fair ISH, Frankfurt, Deutschland, 11.03 - 15.03.2019
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.

Dear visitor,

we’d like to invite you to participate in our survey regarding the usability of our web presence. Your feedback is important to us and will help us to further improve our information offer.

Please take the opportunity to share your opinion with us. It will only take 5 min of your time.

Thank you very much!
Your SCHOTT Online Team