SCHOTT ROBAX® IN FRONT

40 yılı aşkın deneyim ve satılan 100 milyon cam ile SCHOTT ROBAX®, ateş izleme camı sektöründe lider üreticiler arasındadır. Ürün fikirleri noktasında ilham kaynağı olarak yardımcı oluyor ve müşterilerimizin isteklerini, henüz ortaya konmadan önce karşılıyoruz.
SCHOTT ROBAX® IN FRONT Engineered in Germany
Güvende kalmanızı sağlayan kalite – Alman Mühendisliği sözü

SCHOTT ROBAX® cam-seramik Alman mühendisliği ürünüdür ve titiz Alman güvenlik ve kalite standartlarına uygun üretilmiştir.
SCHOTT ROBAX® Tuev certified
TÜV sertifikalıdır

SCHOTT ROBAX® markası, üretim ve ürün deneme süreçleri de dahil olmak üzere kalite ve güvenliği temsil eder.
SCHOTT ROBAX® longevity
Her zaman en iyi formda: düz, bombeli veya köşeli form

SCHOTT ROBAX® ateş izleme camları, son derece çok yönlüdür ve rakipsiz kullanım ömrü sunar. SCHOTT ROBAX® marka cam-seramik camlar, yüksek kalite, termal direnç ve eşsiz malzeme özelliklerini bir araya getirmektedir ve bu sayede neredeyse sonsuza dek dayanıklıdır. SCHOTT ROBAX® engelsiz görüş ve oldukça güvenli ateş izleme imkânı ile saf şömine keyfi sunar.
SCHOTT ROBAX® temperature resistance
Aşırı sıcaklık dirençleri ile güvenlik

 

 

Şöminenin alev bölmesi, çok yüksek ve genellikle geniş aralıkta dalgalanan sıcaklıkların görüldüğü bir yerdir. Çok düşük termal genleşmesi ile SCHOTT ROBAX® cam-seramik, termal şoklara olduğu kadar 760 °C’ye varan oldukça yüksek kısa süreli sıcaklıklara da dayanıklıdır.
SCHOTT ROBAX® natural raw materials
Tabii ki, çevre dostu hammaddelerden üretilmiştir

SCHOTT ROBAX® çalışanları, %95 kuvars kumu ve diğer iki doğal hammaddeden oluşan doğal bir ürün olan cam-seramik için cesaretle gelecek odaklı yenilikler geliştirme sorumluluklarını tutkuyla yerine getirmektedirler. Enerji verimliliği, hammaddeler, çevre ve iklim konusuna çok özen gösterdiğimiz için, üretim süreçlerimiz Alman ve AB düzenlemelerinin çok önündedir ve 100 yılı aşkın süredir uluslararası standartları belirlemektedir.
SCHOTT ROBAX® care instructions
Temiz ateş izleme camları. Hızlı ve kolay 
 
İzleme camları olan şömineler sevilen ve keyif veren ürünlerdir. Bununla birlikte, çatırdayan salon ateşi kadar huzurlu ve rahat olabileceği gibi, izleme camının temizliği o kadar da keyif vermez. İşte bu nedenle SCHOTT ROBAX®, özellikle SCHOTT ROBAX® cam-seramik ateş izleme camları için piyasada benzeri bulunmayan bir kuru temizleyici geliştirdi.
SCHOTT ROBAX® Dry Wiper, bekleme süresi olmadan, çizgi bırakmadan, ardından silmeye gerek bırakmadan ve camı çizmeden temizler. Böylece vakit kaybetmeden şöminenin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.
Fuar & Organizasyonlar
21.
September
Trade fair Expobiomasa, Valladolid, España, 21.09 - 23.09.2021