Jednostki biznesowe

Obudowy elektroniczne

Obudowy elektroniczne

Firma SCHOTT projektuje, produkuje i dystrybuuje materiały i komponenty zapewniające maksymalną ochronę wrażliwych układów elektronicznych
Więcej
Światło i obraz

Światło i obraz

Dział SCHOTT Lighting and Imaging oferuje zindywidualizowane i zaawansowane technicznie rozwiązania dla branż: motoryzacyjnej, oświetleniowej, medycznej, przemysłowej i obronnej.
Więcej
Systemy farmaceutyczne

Systemy farmaceutyczne

Firma SCHOTT jest jednym z wiodących globalnych producentów rur ze specjalnego szkła oraz szklanych i polimerowych opakowań pierwotnych dla produktów farmaceutycznych.
Opakowania farmaceutyczne
Szkło płaskie

Szkło płaskie

Indywidualnie projektowane rozwiązania na bazie przetwarzanego szkła płaskiego do domowych urządzeń AGD i handlowych urządzeń chłodniczych firma SCHOTT oferuje klientom na całym świecie.
Więcej
Technika domowa

Technika domowa

Płyty grzewcze CERAN® do urządzeń gospodarstwa domowego zapewniają firmie SCHOTT pozycję wiodącego globalnego dostawcy rozwiązań w tym segmencie rynku.
CERAN®
BOROFLOAT®
Zaawansowane produkty optyczne

Zaawansowane produkty optyczne

Oferując najnowsze komponenty i materiały do szeregu zastosowań w architekturze, optyce, litografii, elektronice i badaniach, firma SCHOTT stanowi klucz do jakości i innowacji w tych branżach.
Zaawansowane produkty optyczne
Tubing

Rury

Ze swą ofertą produktów i usług projektowanych na indywidualne zamówienia odbiorców z branży farmaceutycznej i technologicznej, SCHOTT Tubing lokuje się wśród największych globalnych producentów rur i prętów szklanych.
Więcej
Witryna internetowa firmy SCHOTT stosuje pliki cookies celem optymalnego wyświetlenia stron i zwiększenia satysfakcji użytkowników. Kontynuowanie przeglądania serwisu traktujemy jako zgodę na ich stosowanie.

Dear visitor,

we’d like to invite you to participate in our survey regarding the usability of our web presence. Your feedback is important to us and will help us to further improve our information offer.

Please take the opportunity to share your opinion with us. It will only take 5 min of your time.

Thank you very much!
Your SCHOTT Online Team