SHOTT Flat Glass Hizmetleri

Yalnızca Cam Panelden Çok Daha Fazlası

Değerli deneyimlerimizi sizinle paylaşmayı seviyoruz. Uzmanlık, kalite ve işbirliği size yalnızca cam panellerden fazlasını sunabilmemizi sağlayarak her ürünümüzde ve çözümümüzde bir araya getirilmiştir.

SCHOTT, düz cam ürünlerinde küresel çapta tanınan, teknoloji, süreç ve kalitesinde son derece yüksek standartlara ve uzmanlığa sahiptir. Teknik danışmanlık ve uygulama danışmanlığı da sunduğumuz hizmetlerin bir parçasıdır. Cam paneller için birçözüm arıyorsanız, ürün fikirlerinizi seri üretime kadar tüm yolda sizinle birlikte götürmek için birlikte çalışıyoruz. Uzmanlığımızı günden güne artırmamız sayesinde, ürünleriniz uygulama sektöründeki kapsamlı teknik bilgimizden fayda sağlayabilir.

Yıllara dayanan deneyimimizle pazarın tüm ihtiyaçlarını biliyor ve müşterilerimizle birlikte projelere katılıyoruz. Ayrıca seri üretim için tam olarak neyin gerektiğini biliyor; dünya çapındaki çok sayıda üretim tesisimizden tedarik de dahil olmak üzere güvenilir ve esnek lojistik süreçler sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını biliyor ve bildiğimiz için size cevap olarak kapsamlı bir ürün ve çözüm yelpazesi sunuyoruz.
»Uygulaması başlarda zor görünse dahi, eşi benzeri olmayan cam bileşenler yaratmak için sınırları sürekli zorluyoruz.«
Gregor Grosse
Küresel İş Geliştirme ve İnovasyon Müdürü
empty
Effetto nero speciale: due pannelli in vetro stampati in nero su ambedue i lati (anteriore e posteriore).

Ürünlerimizden ilham alın

Devamı
A sinistra, una piccola cucina componibile; a destra, un forno. Scopri altre applicazioni.

Uygulamalarımızı öğrenin

Devamı
İki boş konuşma balonu, diğer soruları sembolize.

Bir sorunuz mu var?

Bize sorun