Akıllı Rehberlik

Akıllı Kullanıcı Konseptleri için Çözümler

Ürünler daha zeki hale geldikçe, insanlar da bunları daha akıllıca kullanmak isterler.  Kullanıcı konseptlerinin bu denli hızlı değişmesinin sebeplerinden biri de budur. Bunun temel bir unsuru, kullanıcıların bugün beyaz eşyalara yönelik inovatif çözümler için standartları da belirleyen akıllı telefonlarından edindiği deneyimdir: Dokunmatik ekranlar, açma kapama düğmeleri, temassız mimik kontrolleri ve çok daha fazlası. İşletim fonksiyonlarına yönelik arayüzler, geleceği somut hale getirmek için sizinle birlikte yeni fikirleri gerçeğe dönüştürdüğümüz inovatif odak konularımızdır.

En yeni inovasyonlarımız
  • SCHOTT Smart Touch
  • Temassız Açma Kapama için Kızılötesi Renkler
  • Dead-Front Efektleri
  • SCHOTT Duo Design
  • Kapasitif düğmeler için sensör alanları
Beyaz sembol baskısı, siyah baskılı bir cam yüzey üzerindeki Açık sensör şalterini gösterir.
Bir el, ekranı kullanıyor.
Kontrol elemanları ve gösterge ekranı tasarıma kusursuz şekilde entegre edilmiştir. Aydınlatma ya da haptik his gibi görsel efektler kullanıcıyı yönlendirmeye yardım eder ve etkileşimler dokunma ve hatta mimikler aracılığıyla mümkün olmaktadır. Simgeler yalnızca ihtiyaç duyulduğunda görünür. Amaç, işletimi olabildiğince kolay ve sezgisel kılmaktır.

Konu inovatif fikirler olduğunda, cam, çizilmeye dayanıklılığı sebebiyle kullanıcı arayüzleri için tercih edilen malzemedir; bu bağlamda elektrik ve mekanik özelliklerinin özellikle iyi olmasından bahsetmeye gerek bile yok. Cam, SCHOTT için tipik olarak, fonksiyonel özellikleri ve sayısız tasarım olanağı sayesinde kendini kanıtlanmıştır.
empty
Uzun bir girinti, parlak siyah bir cam kontrol ünitesi üzerindeki bir sürgü için dokunmatik bir kumanda elemanıdır.

SCHOTT® Smart Touch

Bir cam panelin üzerindeki boşluklar, camın arkasındaki dokunmatik sensörlerin algılaması için haptik geri bildirim sağlar. Ek olarak, elektrikli sensörler suya ve kire karşı mükemmel şekilde korunur. Çok sayıda şekil ve boyut özel tasarımlara olanak sağlar.
empty

Tipik Uygulamalar

empty
La “O” del logo SCHOTT come modello 3D in vetro.

Başka uygulamalar keşfedin

Devamı
İki boş konuşma balonu, diğer soruları sembolize.

Bir sorunuz mu var?

Bize sorun