İlham. Fikirler. İnovasyonlar.

Fikirlere Yatırım Yapıyoruz

Fikirler ve yeni çözümler ile deneyimli bir uluslararası çözüm ortağı mı arıyorsunuz? Fikirleri sizinle birlikte geliştiren ve üretim aşamasına getiren bir ortak mı?
İnovasyon, DNA’mızın bir parçasıdır. Bizi sıra dışı zorlu bir görevle karşı karşıya getiren bir müşteri olsun ya da kendi yeni fikirlerimizi geliştiriyor veya SCHOTT Group bünyesindeki yeni teknolojilerden ilham alıyor olalım; fikirleri büyük bir merak ve heyecanla gerçeğe dönüştüren uzmanlarız. Fikirleri, kanıtlanmış geliştirme süreçlerimiz sayesinde güvenilir ürünlere dönüştürüyoruz.

İnovasyon yalnızca ilham değil, aynı zamanda sistematik olarak sıkı bir çalışmanın ürünüdür. SCHOTT’ta, küresel çaptaki inovasyon ekibimiz trendleri analiz eder, pazarı araştırır, atölye çalışmaları gerçekleştirir ve yeni fikirleri sistematik olarak doğrularız. Araştırma kuruluşları ve Merkezi SCHOTT Ar-Ge departmanı da gerektiğinde sürece dahil olur. Uluslararası ekibimiz, geliştirme sürecine dahil edilmek üzere her bölgeden fikirler ve ihtiyaçları ortaya koyar. Dünya çapında yeni fikirler, işte böyle doğar.
»Yaratıcılık yeni şeyleri düşünmektir.
İnovasyon ise yeni şeyleri yapmaktır.«
Theodore Levitt
Amerikan İktisatçı ve Harvard İşletme Okulu Profesörü
empty

Geleceği Keşfetmek

İnovasyonları geliştirirken, gayretiimizi dört noktada yoğunlaştırırız:
Yenilikçi ürünler: Beyaz yumurtaların ortasındaki bir altın yumurta, benzersiz tasarımlar anlamına gelir.

Özgün Tarz - Eşsiz Tasarım

Camın çok yönlülüğü, bizleri sürekli olarak bugünkü çözümlerin ötesinde tasarım seçenekleri aramaya motive eder. Farklı renkler, yüzey efektleri, 3D efektler, haptik özellikler... Keşfedecek o kadar çok şey var ki.
Sanal bir durum: Devrelerle bağlanmış şeffaf kareler, siyah mekânda süzülüyor.

Akıllı Rehberlik - Sezgisel İşletim

Ürünlerinizin işletimini akıllı ve kolay hale getirmek, bizleri mobil cihazlardaki son gelişmelerden ilham alarak camın ötesinde yeni çözümler aramaya teşvik etmektedir.
Yeşil tepeler ve mavi gökyüzü, inovasyonların öncelikli konusu olarak ekoloji ve sürdürülebilirlik anlamına gelir.

Ekolojik Vizyon - Sürdürülebilirliğin Anahtarı

Cam, sürdürülebilirliğin gelişimine ya da daha az enerji tüketimine nasıl katkı sağlayabilir? Kaplama dünyası ve fonksiyonel olanaklar bizlere yeni özellikler keşfetmek için ilham verir.
Küçük bir kız çocuğu, gülerek bir pencereyi siliyor.

Kolay Bakım - Rahat ve Kolay Kullanım

Az ama öz! Camın günlük bakımı için gereken çabayı azaltan akıllı yüzeylere sahip panel çözümleri aramamızın sebebi işte budur.
empty
empty

Trendler ve Pazar

Bir parmak, bir kahve makinesinin sembol baskısıyla vurgulanan dokunmatik düğmesine dokunuyor.

Yüksek Teknoloji ile “Shy Tech” Olmak

Sürdürülbilir trend: Daha önceleri görülebilir olan düğme fonksiyonları, minimalist bir tasarım ile ön panellerinin arkasında, kapalı moddayken, artık ‘gizli’ şekildedir.
Safe-Production-Certificate_Teaserr_640x320

SCHOTT Orim ‘Güvenli Üretim Belgesi’ni aldı

SCHOTT Orim Cam, Türk Standartları Enstitüsü’nün Temmuz ayında gerçekleştirmiş olduğu tetkikler sonrası, Güvenli Üretim Belgesi almaya hak kazanmıştır.
empty
Servizi: Due uomini che conversano mentre guardano lo schermo di un computer.

İlham mı aldınız? Ürün geliştirme sürecimizi öğreni

Daha fazlasını anlat
İki boş konuşma balonu, diğer soruları sembolize.

Bir sorunuz mu var?

Bize sorun