Kolay Bakım

Kolay Temizlik

Eşyaların kullanımını müşterileriniz için daha kolay hale getirecek geleceğe dönük fikirler mi arıyorsunuz? Bir fırın ile ilgili deneyiminiz, yalnızca kullanım ve pişirme becerileriyle sınırlı değildir. Temizleme son derece önemli bir konudur ve inovasyon çabalarımızda da önemli bir alandır. Bu noktada camdan daha üstünü yoktur çünkü normal halde bile temizlemesi kolaydır. Temizlemede harcanan eforu daha da azaltmak için, beyaz eşyalarda ve kullanıcı arayüzlerinde yeni çözümler aramaktayız.

En yeni inovasyonlarımız:
  • SCHOTT Clean Plus
  • Saten görünümlü yüzeyler
SCHOTT Clean Plus gibi özel bir kaplama, kirlerin kolayca akmasını sağlar ve camın temizlenmesini kolaylaştırır.
Eldivenli ve elinde temizlik bezi olan genç bir kadın, fırının kolayca temizlenmesine seviniyor.
Cam yüzeylerin temizlenmesi için çevre dostu standart temizlik deterjanları yeterlidir. SCHOTT’un örneğin fırın iç kapakları için sunduğu kaplamalı camları temizlemek, kaplama kirin yüzeye yapışmasını önlediğinden daha da kolaydır. Bu durum, temizlik en aza indirilebildiğinden zamandan tasarruf sağlar ve temizlik malzemelerinin kullanımına olan ihtiyacı azaltır. Camın daha kolay bakımı için benzeri konuları sürekli olarak araştırıyoruz.
empty

SCHOTT® Clean Plus

Bu gelişmiş, kolay temizlenebilir kaplama, yemek artıklarını ve kiri fırın iç camının yüzeyinden iter ve dolayısıyla temizlik için harcanan eforu azaltır. Yüzey son derece dayanıklıdır ve uzun ömürlülüğü kanıtlanmıştır. Bu son teknoloji kaplama ile ilgili daha fazlasını öğrenmek ister miydiniz?
empty

Tipik Uygulamalar

empty
La “O” del logo SCHOTT come modello 3D in vetro.

Başka uygulamalar keşfedin

Devamı
İki boş konuşma balonu, diğer soruları sembolize.

Bir sorunuz mu var?

Bize sorun