Özgün Tarz

Tasarımınızı Camımızla Eşsiz Kılın

Günümüzün beyaz eşyaları artık yalnızca fonksiyonellikleriyle değerlendirilmemektedir; müşterinin satın alma kararında tasarım da daha büyük bir rol oynamaktadır. Vizyonunuz arasında eşsiz beyaz eşya ürünleri geliştirmek de varsa, gelin görüşelim. Tasarım alanındaki inovasyonlar ile, pazarda birlikte yeni standartlar oluşturacağız. Gereksinimlerinizi baz alarak, sizin fikirleriniz ve bizim uzmanlığımızla geleceği birlikte şekillendiriyoruz.

En yeni inovasyonlarımız:
  • SCHOTT Duo Design
  • SCHOTT Metal Look ve diğer metalik efektler
  • SCHOTT See Clear
  • Aydınlatma çözümleri
Manopola di controllo su un piano di cottura a gas in vetro temperato. Il piano cottura è con “SCHOTT Metal Look“.
Özel siyah efektleri: ön tarafta ve arka tarafta siyah baskılı iki cam levha.
İç mekanlarda oturma alanları genişliyor. Oturma ve yemek pişirme alanları gittikçe birleşiyor böylece mutfaklar giderek birlikte vakit geçirilen ana alanlardan biri haline geliyor. Neyin, nasıl pişirildiğini görebilmek önemlidir. Aynı şey birlikte yemek yapmak için de geçerli. Günümüzde bir fırın veya bir buzdolabı fonksiyonel bir eşya olmaktan çok daha fazlası ve modern yaşam tarzının temel bileşenlerinden biri haline geldi.

Daha da önemli olan ise, bireyin ihtiyaçlarını karşılarken beyaz eşyaya da farklılık kazandıran özgün bir tasarım üslubu bulabilmek. SCHOTT ile çalıştığınızda, eşsiz görünümler oluşturmak için aralarında seçim yapabileceğiniz kapsamlı bir seçim yelpazeniz bulunur: Renkler, yüzey efektleri, 3D efektleri, haptik deneyim ve de aydınlatma özellikleri. Size sunduğumuz seçenekleri iyileştirmeye ve genişletmeye çalışmayı asla bırakmıyoruz. Günümüzün olanaklarının ötesinde cam seçenekleri için bizimle irtibata geçin.
empty
Seramik boyayla çift taraflı baskı yapılmış iki cam levha. SCHOTT Duo Design.

SCHOTT® Duo Design

Bir cam panelin iki tarafına da dayanıklı baskı yapmak kulağa basit gelir, ancak öyle değildir. Yeni bir renk teknolojisi bu zorlu görevin üstesinden gelir ve camın hem arka hem de ön tarafına seramik baskı yapmaya olanak tanırız. Yeni renk efektleri ve haptik efektler, düz camın tasarımında ve ön paneldeki logoların vurgulanmasında yeni ufuklar açmaktadır.
Pannello in vetro con “SCHOTT Metal Look“. Il vetro ha il look dell’acciaio inox spazzolato.

SCHOTT® Metal Look

Metal misali zarif, cam misali bakım gerektirmez: SCHOTT MetalLook moda yüzeyleri evlere ve mutfaklara taşır. Bu cam, camın avantajlarını paslanmaz çeliğin değerli görünümü ile birleştirir. Buna kolay temizleme de dahildir. Daha fazla bilgi almak ister miydiniz?
empty

Tipik Uygulamalar

empty
La “O” del logo SCHOTT come modello 3D in vetro.

Başka uygulamalar keşfedin

Devamı
İki boş konuşma balonu, diğer soruları sembolize.

Bir sorunuz mu var?

Bize sorun