Fırınlar

Tasarım Teknolojiyle Buluştu

Fırın camı neredeyse sınırsız görünüm seçeneklerinin konusudur. Cam önemli fonksiyonları yerine getirir; cihaza benzersiz görünümünü verir, birçok durumda tüm beyaz eşya ailesinin dış görünüşünü belirler ve kullanıcı için önemli olduğu kadar fırın kapağının fonksiyonları için de son derece önemlidir. Bu fonksiyonlar sıcaklığı kontrol etmek, fırının iç kısmına görüş sağlamak ve güvenliği garantiye almaktır.

Nasıl faydalanırsınız: SCHOTT kek fırınları için her tür camı temin eder. Dış kapak ya da iç kapak camlarınılar veya control panellerini gereksinimlerinize özgü bir biçimde üretiriz. Deneyimimiz özgün bir görünüm sağlamanızı ve ürünleriniz için benzersiz bir kullanıcı konsepti oluşturmanızı kolaylaştırır. Malzemenin dayanıklılığı ve güvenli olmasının yanında, fonksiyonel düğmeler ve ekranlar için arayüzlerin entegrasyonunu da sağlayacak en yüksek kaliteyi sağlar.

Bir fırının görünümünün diğer beyaz eşyalarla uyumlu olması gerektiğinde, rengin kesinliği bu denklemin bir parçası olmalıdır. Bunlar camları tüm farklı ürün grupları için eşleşen bir tasarımla tedarik etmek için, üstlenmeyi sevdiğimiz zorluklardır.
empty
Solda küçük bir mutfak, sağda bir fırın. Daha fazla uygulama keşfedin.

Başka uygulamalar keşfedin

Keşfedin
İki boş konuşma balonu, diğer soruları sembolize.

Bir sorunuz mu var?

Bize sorun