Produkty przyjazne dla środowiska

Konsumenci coraz powszechniej wymagają produktów ekologicznych. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie w SCHOTT Flat Glass opracowano gamę komponentów przyjaznych dla środowiska.

SCHOTT® Energy przeznaczone dla wewnętrznych paneli drzwi piekarnika

Firma SCHOTT oferuje różne rodzaje szkła dla wewnętrznych i środkowych paneli drzwi piekarnika. Są to produkty o niskiej emisyjności (Low-E), które pomagają zaoszczędzić energię i zmniejszyć temperaturę przednich drzwiczek.
Szkło o niskiej emisyjności odbija ciepło z powrotem do wnętrza piekarnika, a tym samym pozwala zaoszczędzić energię i znacząco zmniejszyć temperaturę zewnętrznych drzwi piekarnika. Jednocześnie sprawia, że wnętrze urządzenia jest doskonale widoczne.
Aby dowiedzieć się więcej o szkle o niskiej emisyjności, proszę kliknąć tutaj:

SCHOTT Termofrost® systemy szklanych drzwi dla przemysłowych urządzeń chłodniczych

Naszym celem jest, aby każdy produkt SCHOTT Termofrost® przyczyniał się do poprawy ekologicznych właściwości urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w sektorze handlu żywnością. Zamknięcie otwartej szafy chłodniczej systemem szklanych drzwi SCHOTT Termofrost pozwala zmniejszyć zużycie energii takiego urządzenia nawet o 60% w porównaniu z tzw. otwartym systemem chłodzenia.
Aby dowiedzieć się więcej o systemie SCHOTT Termofrost®, proszę kliknąć tutaj:

SCHOTT® CleanPlus

Aby ułatwić utrzymanie wewnętrznych drzwi piekarnika w czystości, SCHOTT oferuje SCHOTT® CleanPlus – specjalne, łatwe w czyszczeniu powlekane szkło, które nie wymaga stosowania silnie działających środków czyszczących i skraca do minimum czas niezbędny do oczyszczenia urządzenia. Szkło charakteryzuje się wysoką odpornością na temperaturę, a jego powierzchnia nie jest podatna na zaplamienia bądź zabrudzenia gromadzące się podczas użytkowania piekarnika. Szkło czyści się bardzo łatwo za pomocą wilgotnej ściereczki z mikrofibry z dodatkiem niewielkiej ilości łagodnego środka czyszczącego.
Kontakt
SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
Zašovská 850
757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika
E-Mail to SCHOTT+ 420 571 686 452
Witryna internetowa firmy SCHOTT stosuje pliki cookies celem optymalnego wyświetlenia stron i zwiększenia satysfakcji użytkowników. Kontynuowanie przeglądania serwisu traktujemy jako zgodę na ich stosowanie.