Browse through our press and news section by category:

17.01.2014

Novoroční čertovský večírek SCHOTT Flat Glass a SCHOTT CR – divize SVM

20140218092033 czech-news-pic
Vstup do nového roku 2014 jsme zahájili novoroční čertovskou oslavou, která byla poděkováním všem zaměstnancům za jejich celoroční práci a zároveň příležitostí poznat své kolegy i z jiné stránky než pracovní. Společně jsme si vychutnali večer plný čertovsky dobré nálady, nápaditých převleků, dobrého jídla, pití a kvalitní zábavy v Kasárnách ve Valašském Meziříčí.

V soutěži o nejoriginálnější masku na téma čerti a čertice byly vyhlášeny celkem 2 kategorie a kategorie speciální - Svatý otec - zde jednomyslně zvítězil jediný soutěžící, který měl ten večer plné ruce práce udržet čerty zkrátka a v kategorii čertů a čertic byla konkurence velmi silná a porota tak neměla lehkou úlohu. Zhostila se ji však zodpovědně a i zde byli korunováni čert a čertice večera, kteří byli navíc k tomuto čestnému titulu odměněni za svou snahu i pěkným dárkem v podobě mobilního telefonu.

Stmelení kolektivu a týmového ducha podpořilo již tradiční bowlingové klání, kterého se letos zúčastnilo 14 týmů. Byl to velmi vyrovnaný a těžký souboj, ale nakonec se vítězem letošního ročníku stalo družstvo “HAMÉ APPLIANCE”.

Čertovská párty byla obohacena i krásným tanečním vystoupením mistrovského páru v latinsko-amerických tancích. Podtrhlo to celý večer a bylo inspirací pro všechny tanečníky a tanečnice. Tančilo se (a nejenom na parketě), což je jistě nejlepší známkou toho, že se lidé skvěle bavili!

Poděkování za přípravu novoročního večírku patří zejména organizačnímu týmu a hlavní organizátorce Lence Pobořilové (viz.foto), které to v čertovském kostýmu velmi slušelo a tímto ještě jednou děkujeme všem kolegům, kteří přispěli svou podporou a pomocí.

Věříme, že i v letošním roce budeme úspěšní a příští novoroční oslava bude završením našeho společného snažení.
20140218124644 lenka
Press contact
SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
Jana Kovářová
Phone: +420 571 686 111
Fax: +420 571 686 113
empty
SCHOTT uses Cookies on this Website to enhance the user experience and provide the best possible Service. By continuing to browse the Website, you consent to our use of Cookies.