Browse through our press and news section by category:

17.01.2014

Novoroční čertovský večírek SCHOTT Flat Glass a SCHOTT CR – divize SVM

20140218092033 czech-news-pic
Vstup do nového roku 2014 jsme zahájili novoroční čertovskou oslavou, která byla poděkováním všem zaměstnancům za jejich celoroční práci a zároveň příležitostí poznat své kolegy i z jiné stránky než pracovní. Společně jsme si vychutnali večer plný čertovsky dobré nálady, nápaditých převleků, dobrého jídla, pití a kvalitní zábavy v Kasárnách ve Valašském Meziříčí.

V soutěži o nejoriginálnější masku na téma čerti a čertice byly vyhlášeny celkem 2 kategorie a kategorie speciální - Svatý otec - zde jednomyslně zvítězil jediný soutěžící, který měl ten večer plné ruce práce udržet čerty zkrátka a v kategorii čertů a čertic byla konkurence velmi silná a porota tak neměla lehkou úlohu. Zhostila se ji však zodpovědně a i zde byli korunováni čert a čertice večera, kteří byli navíc k tomuto čestnému titulu odměněni za svou snahu i pěkným dárkem v podobě mobilního telefonu.

Stmelení kolektivu a týmového ducha podpořilo již tradiční bowlingové klání, kterého se letos zúčastnilo 14 týmů. Byl to velmi vyrovnaný a těžký souboj, ale nakonec se vítězem letošního ročníku stalo družstvo “HAMÉ APPLIANCE”.

Čertovská párty byla obohacena i krásným tanečním vystoupením mistrovského páru v latinsko-amerických tancích. Podtrhlo to celý večer a bylo inspirací pro všechny tanečníky a tanečnice. Tančilo se (a nejenom na parketě), což je jistě nejlepší známkou toho, že se lidé skvěle bavili!

Poděkování za přípravu novoročního večírku patří zejména organizačnímu týmu a hlavní organizátorce Lence Pobořilové (viz.foto), které to v čertovském kostýmu velmi slušelo a tímto ještě jednou děkujeme všem kolegům, kteří přispěli svou podporou a pomocí.

Věříme, že i v letošním roce budeme úspěšní a příští novoroční oslava bude završením našeho společného snažení.
20140218124644 lenka
Press contact
SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
Jana Kovářová
Phone: +420 571 686 111
Fax: +420 571 686 113
empty