Obchodní jednotky

Farmaceutické systémy

Farmaceutické systémy

Společnost SCHOTT je jedním z nejvýznamnějších celosvětových výrobců speciálních skleněných trubic a primárních obalů ze skla a polymerů pro farmaceutický průmysl.
Farmaceutické balení
Osvětlení a zobrazování

Osvětlení a zobrazování

Obchodní jednotka Lighting and Imaging nabízí technicky vyspělá řešení na míru např. pro automobilový průmysl, osvětlení, lékařství, průmysl a obranu.
Více
Ploché sklo

Ploché sklo

V oblasti povrchově opracovaného plochého skla nabízí společnost SCHOTT řešení na míru výrobcům domácích spotřebičů a komerčního chlazení na celém světě.
Více
Pouzdra pro elektroniku

Pouzdra pro elektroniku

Společnost SCHOTT je celosvětovým vývojářem, výrobcem a distributorem materiálů a komponentů pro maximální ochranu citlivé elektroniky.
Více
Technika pro domácnosti

Technika pro domácnosti

Díky varným povrchům CERAN® pro domácí spotřebiče je společnost SCHOTT nejvýznamnějším celosvětovým dodavatelem na trhu.
CERAN®
BOROFLOAT®
Vyspělá optika

Vyspělá optika

Vyspělá optika nabízí širokou nabídku nejmodernějších komponentů a materiálů pro optické a litografické aplikace.
Optické materiály, komponenty a filtry
Tubing

Trubice

Nabídka výrobků a služeb přizpůsobených na míru společnostem ve farmaceutickém a technologickém průmyslu řadí společnost SCHOTT v odvětví trubic (SCHOTT Tubing) mezi nejvýznamnější světové výrobce skleněných trubic a skleněných tyčí.
Více
Soubory cookie na tomto webu slouží ke zvýšení komfortu uživatele a k tomu, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší možné služby. Používáním našich stránek dáváte souhlas k použití těchto souborů.

Dear visitor,

we’d like to invite you to participate in our survey regarding the usability of our web presence. Your feedback is important to us and will help us to further improve our information offer.

Please take the opportunity to share your opinion with us. It will only take 5 min of your time.

Thank you very much!
Your SCHOTT Online Team