CERAN® Cam seramik ocağı


Ödüllü çevreci!

SCHOTT CERAN®`ın geliştirilmesine ilişkin yapılan aralıksiz ve tutarlı calismalar ödüllendirildi. SCHOTT, çevreci üretim yöntemi, yeni geliştirdiği mavi ışık geçirebilme özelliğine sahip olan cam seramik ocakları, ve pazarlama stratejisi için 2010 Almanya İnovasyon Ödülüne layık görüldü.

SCHOTT, arsenik ve antimon gibi zehirli ağır metallerin kullanılmadığı yeni bir üretim yöntemi geliştirdi. Bunun yanı sıra, ilk kez 2009 yılında piyasaya mavi ışık geçiren cam seramik ocaklar sürülmüştür. Ayrıca SCHOTT CERAN®`ın çevreci üretim yöntemi, cihaz üreticilerinin kooperasyonları ve etkili bir bilgilendirme kampanyası çerçevesinde, satışı teşvik edici nedenler arasında yer alıyor. Bu da SCHOTT CERAN®`ı rakiplerinden net bir şekilde ayırt ediyor.
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.

Dear visitor,

we’d like to invite you to participate in our survey regarding the usability of our web presence. Your feedback is important to us and will help us to further improve our information offer.

Please take the opportunity to share your opinion with us. It will only take 5 min of your time.

Thank you very much!
Your SCHOTT Online Team