What’s your story?

Jaka jest Twoja historia?

Każde zastosowanie to osobna historia.
Odkryj różnorodność zastosowań rur szklanych firmy SCHOTT!

Rury ze szkła specjalnego do innych zastosowań

Rury szklane do zastosowań w przemyśle, laboratorium, elektronice, optyce i in.

Czy wiedzą Państwo, że rury szklane firmy SCHOTT stosowane są również do produkcji kamer 360°?  A także w lampach UV używanych do badania odporności materiałów na promieniowanie UV? Zakres zastosowań jest ogromny: 60 różnych rodzajów szkła, długość od 0,3 mm do 10 metrów, i średnice od 0,9 mm do 460 mm tworzą szeroką bazę dla wielu różnorodnych aplikacji.

Każde zastosowanie to osobna historia. Zebraliśmy w tym miejscu kilka z nich: od solarnych latarni na pustyni, przez domowe wymienniki ciepła aż po fotokataliczne systemy napowietrzania.

Właściwości szkła są dobierane pod kątem danego zastosowania. Wyszukiwarka SCHOTT Glass Tubing Explorer umożliwia filtrowanie zarówno według aplikacji, jak i według specyficznych właściwości szkła.

Czy pracujesz nad produktem, w którym można zastosować nasze szkło specjalne? Znajdź odpowiedź we współpracy z naszymi ekspertami!
Targi i imprezy
25.
April
Trade fair 8th European Algae Industry Summit (ACI), Vienna, Österreich, 25.04 - 26.04.2018
01.
May
Trade fair Ceramics Expo, Cleveland, OH, United States, 01.05 - 03.05.2018
30.
May
Trade fair Materials, Veldhoven, Netherlands, 30.05 - 31.05.2018
Witryna internetowa firmy SCHOTT stosuje pliki cookies celem optymalnego wyświetlenia stron i zwiększenia satysfakcji użytkowników. Kontynuowanie przeglądania serwisu traktujemy jako zgodę na ich stosowanie.