All four NEXTREMA™ types at a glance

NEXTREMATM çeşitleri

4 NEXTREMATM ürün çeşidi

Hiçbir NEXTREMATM bir diğerine benzemez. Sizin gereksinimlerinizi olabildiğince eksiksiz olarak karşılayan seramik camı size tedarik etmeyi isteriz. İşte bu yüzden NEXTREMATM, herbiri farklı fayda sağlayan dört çeşitte bulunmaktadır.


SCHOTT NEXTREMATM şeffaf

Şeffaflık, yüksek sıcaklık çevresinde bir lider olmasını sağlıyor. Özellikle kızılötesi uygulamalarda, yüksek termal dayanıklılığa ek olarak materyalin de en iyi şeffaflığa sahip olduğu alan, NEXTREMATM şeffaf ölçüm için yapılmış bir materyal.


SCHOTT NEXTREMATM renkli

NEXTREMATM renkli, 3 ürün özelliği ile öne çıkıyor: yüksek sıcaklığa dayanım, yüksek mekanik sabitliği ve kızılötesi için optimize edilmiş dalga boyu geçirgenliği.


SCHOTT NEXTREMATM yarı saydam

Yalıtım özellikleri sayesinde, NEXTREMATM yarı saydam genel olarak olağanüstü sıcaklık çevresinde talep edilen yüksek yalıtım özelliklerinde bir numaralı üründür. Gerçek şu ki NEXTREMATM‘nın bu çeşidi ayrıca kimyasal ataklara karşı mükemmel bir dayanıklılığa sahiptir ki çözelti sonrası bu, onu daha da aranılır yapar.


SCHOTT NEXTREMATM opak

Yüzey dayanımının yanında, NEXTREMATM opak seramik cam mutlak yoğun ve gözeneksiz yüzeyiyle etkilemektedir. Her ikisi de NEXTREMATM‘nın neden estetik açıdan da ayrıca kayda değer bir rol oynadığını gösterir. Asil beyaz opak bir örnek teşkil etmektedir.

SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.