Ürün özellikleri

Özellik 1: 950 °C sıcaklığa kadar işleme

Ilık, sıcak, daha sıcak: NEXTREMATM seramik cam, kendi asıl güçlülüğünü olağanüstü sıcaklık koşulları altında gösterir. En geniş sıcalık aralığı için NEXTREMATM‘nın en doğru çeşidine sahibiz - 950 °C (1,742 °F)’ye kadar garanti edilmiş.

Özellik 2: Minimal termal genleşme

Yenilikçi potansiyel NEXTREMATM ile genişletilmiştir, ürünün kendisi değil. NEXTREMATM’nın usta mikroyapısı, sıfır genleşmeye yakın sonuçlanır, yüksek sıcaklık ortamında seramik camın şeklini korumasını sağlayarak.

Özellik 3: Termal şok dayanımı

Hiçbir şey NEXTREMATM’yı şok edemez. Hızlı sıcaklık değişimi? Yangın ve buz?
NEXTREMATM’nın termal şok dayanımı sayesinde, termal madde başarısızlığı geçmişte kaldı.

Özellik 4: Geniş geçirgenlik görüntüsü

NEXTREMATM’nın belirli çeşit ve kalınlıkları için farklı iletim pencereleri mevcuttur. Bunlar, bazı teknik uygulamalar için önemlidir ve ayrıca, herbir ürüne de eşsiz bir görünüm verir.

Özellik 5: Yüzey direnci ve gaz sızdırmazlığı

NEXTREMATM’nın eşsiz yüzey bitirmesi sayesinde, asit ve bazlara karşı çoklu  dayanım mevcuttur. Bu demektir ki, agresif ortamlarda kullanılabilir.

Özellik 6: Çevreye etkisizlik

Tartışma olmaksızın: NEXTREMATM çevreye etkisizdir. Olağanüstü koşullar altında bile, ürünün çevreyle olumsuz etkileşimi olmaz. Karışan süreç faktörleri söz konusu değildir; bir organik bileşen olan gaz salınımı gibi.

Özellik 7: Yüksek sıcaklıkta sağlamlık

Sıcaklığa karşı güçlü: NEXTREMATM, diğer maddelerin başarısız olduğu yerde sınırları aşar. Bunun nedeni, istisnai olarak yüksek sıcaklıktaki yüksek mekanik dayanıklılığın önemindendir. Bu, büyük formatlardaki ince plakalarda bile çok önemli farklılık yaratır
Fuar & Organizasyonlar
25.
April
Trade fair Ceramics Expo, Cleveland, OH, United States, 25.04 - 27.04.2017
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.