NEXTREMA™: Ekstrem koşullar için geliştirilen ve tasarlanan cam seramik

NEXTREMA™ cam seramik malzeme platformu, teknik camın avantajlarını yüksek sıcaklıktaki malzemelerin özellikleri ile birleştiriyor. NEXTREMA™’nın özel üretim sürecinden dolayı, altı farklı cam seramik malzeme seçeneği temin edilebilir. Ekonomik levha üretim süreci, 2 mm - 8 mm kalınlık aralığında geniş levhaların üretilmesini sağlar. Özellikle optik camı veya teknik seramik gibi yüksek randımanlı plaka ebatlarında maliyet faktörleri ya da sınırlamalar kısıtlayıcı bir faktör olduğunda NEXTREMA™ yeni ürün fikirlerinin ve yeniliklerin geliştirilmesi noktasında kabul gören bir alternatif olacaktır. Malzeme, tasarımcılar ve nihai müşteriler üzerinde dahi kalıcı bir etki bırakacaktır. Altı şık parlak tasarım seçeneği ve renk etkileri, bu teknik işlevselliğe yeni bir görünüm verecektir.

NEXTREMA™’nın malzeme platformu, çok yönlülüğü ve özelliklerinin benzersiz kombinasyonu ile sizi kesinlikle kendine hayran bırakacaktır.
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.