HOME TECH hakkında

SCHOTT`un örnek başarı ürünü olan CERAN® cam seramik ocaklarını tanımayan var mı? SCHOTT CERAN® markası teknik alandaki mükemmeliğin simgesidir. Göze batan dizaynı ise dünya genelinde CERAN® cam seramik ocakların 100 milyon kez satılmasının diğer nedenidir.

Ancak cam seramik yüzeyli ocakların yanı sıra, SCHOTT elektrikli ev aletleri alanında çok sayıda ürün için çözüm yolları bulmuştur. Bir çok farklı alandan talepler için çözüm yolları bulmayı başaran SCHOTT, bütün müşterilerinin ihtiyaçlarını bir çatı altında gideriyor. Özel camlar ve cam seramikler alanındaki geniş teknik bilgimiz ve SCHOTT Şirketler Grubunun tamamının sinerjisi, elektrikli ev aletleri sanayiinde uzmanlaşmamıza neden olmuştur. Farklı işleme teknikleri, malzemeler, parçalar ve modüller sayesinde müşterilerimize, elektrikli ev aletleri sanayiinin gereksinimine göre hazırlanan bireysel çözümler sunmaktayız. Bu sinerjinin ötesinde, dünya genelinde hizmet vermemiz, ürünlerimizin farklı bölgelerdeki piyasa şartlarına uygun şekilde hazırlanabilmesini ayrıca mükemmel ve yenilikçi çözümler sunabilmemizi mümkün kılıyor.

SCHOTT`un sunduğu farklı işleme imkanları sayesinde göze batan dizaynlar yüzeylerin dışında da uygulanabilir, örneğin soba ve şöminelerde. ROBAX® markası altında, SCHOTT 1979 yılında şömine ve sobalar için transparan cam seramik yüzeylerini piyasaya sürmüştür.

Bunun yanı sıra, SCHOTT BOROFLOAT® markası altında float teknolojisi ile tamamen düz şekil alan ve olağanüstü farklı kullanım imkanları sunan borosilikat camını piyasaya sürmüştür. Bu cam türü, istisnai fiziksel ve kimyevisel özellikleri sayesinde çok yönlü kullanılabilme özelliğine sahiptir. Kullanilabileceği alanlardan örnekler: ev içi teknoloji, çevre teknolojisi, ışıklandırma teknolojisi, tıp teknolojileri ve fotovoltaik teknolojisi.

SCHOTT Home Tech – Yenilikçi çözümler için dünyaca ünlü ortağınız
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.