Teknoloji ve Kalite

Teknoloji

SCHOTT® Flat Glass, çeşitli hammaddelerden üretilen, termal olarak güçlendirilmiş (sertleştirilmiş) düz camdır. Mevcut türler arasında, pürüzsüz, ekstra beyaz, ısı yansıtıcı, hafif boyalı ve Stopsol® vardır. 3-8 mm kalınlıklarında mevcuttur (özel talep üzerine 10 mm).

Mekanik ve termal özelliklerinden dolayı, işlenmiş güçlendirilmiş düz cam ya da sertleştirilmiş cam, ev aletlerinde, ticari soğutma uygulamalarında ve pek çok diğer endüstriyel alanda bileşen olarak kullanıma uygundur.

Kalite

Kalite bizim için çok önemlidir - Ürünlerimizin, sertleştirilmiş düz cam panellere yönelik ilgili ulusal ve uluslararası standartlarla yönetmelikleri karşılamasının nedeni budur.
kalite
Dünya çapında en büyük düz cam üreticilerinden biriyle (Asahi Glass Company) yapılan İş Ortaklığı, en geniş, yüksek kaliteli cam hammaddeleri çeşitliliğine erişimi sağlar.
teknoloji ve kalite
Süreç odaklı organizasyonumuz, istikrarlı süreçler, sürekli geliştirmeler ve böylece de yüksek kaliteli ürünler anlamına gelir.

SCHOTT tarafından üretilen bileşenler:


SCHOTT tarafından üretilen bileşenler, EN 60335 ve EN 30’u da içeren ilgili uluslararası standartları karşılar. Camlar, üretim süreci ya da ürünlerimizin kalitesi hakkında ayrıntılar (talep üzerine).
İletişim
SCHOTT ORİM CAM SAN. VE TİC A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi G.O
Paşa Mah. 25. Sok. No: 5
59500 Çerkezköy/Tekirdağ
Türkiye
E-Mail to SCHOTT+90 (282) 725 18 60
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.