Çevre dostü ürünler

“Yeşil“ çevre dostu ürünler müşteriler tarafından giderek artarak talep edilmektedir ve bu talebe karşılık olarak SCHOTT Flat Glass bir dizi çevre dostu ürünler meydana getirmiştir.
SCHOTT® Energy

İç fırın kapağı camları için SCHOTT® Energy

SCHOTT fırın kapaklarının ön yüzey sıcaklığını azaltmaya ve enerji tasarrufuna yardım eden düşük yayma etkileriyle iç ve orta fırın kapakları için çeşitli camlar önerir. Bu düşük yayma kuvveti (low-E) enerji tasarrufu sağlamak ve fırın dış kapağının ön yüzey sıcaklığını büyük oranda azaltmak için ısıyı fırın boşluğuna geri yansıtır. Aynı zamanda fırın içinin net görünümünü sağlar.
Düşük yayma kuvvetli (low-E) camlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız:
SCHOTT® Clean Plus

SCHOTT® CleanPlus

İç fırın kapaklarının temizliğini kolaylaştırmak için SCHOTT, temizleme süresini en aza indirgeyen ve sert temizleme malzemelerinin kullanımını gerektirmeyen, kolay temizlenebilen özel kaplamalı bir cam sunar. Cam yüksek ısıya dayanıklıdır ve yüzeyi pişerken oluşan yemek kirlerini ve sıçramaları geri püskürtür. Temizliği nemli bir mikro fiber bez ve bir kaç damla hafif temizlik ürünü ile kolayca yapılır.
İletişim
SCHOTT ORİM CAM SAN. VE TİC A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi G.O
Paşa Mah. 25. Sok. No: 5
59500 Çerkezköy/Tekirdağ
Türkiye
E-Mail to SCHOTT+90 (282) 725 18 60
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.