Sağlık Yönetim Programı

Kapsamlı sağlık yönetimimiz çalışanlara mesleki tıbbi destek ve acil tıbbi bakım sunar. Cilt kanseri incelemeleri, dolaşım sistemi hastalıklarının erken teşhisi için muayeneler ve sağlıkla ilgili konularda eğitim ve tavsiye gibi koruyucu sağlık önlemleri tesislerimizde gönüllü olarak sunulur. Ayrıca diyabet riski hakkında çalışanları bilgilendirmek üzere dünya çapında bir sağlık kampanyası başlatılmıştır. Kapsamlı bir bilgi paketi bu tehlikeli hastalık hakkındaki gerçekleri, en büyük risk faktörlerini ve önlenmesini açıklamaktadır. 

İşe dönüş tartışmaları kazaların temel nedenlerini analiz etmeye yardımcı olmaktadır. Hastalık ya da kaza yüzünden uzun vadeli işe devamsızlık durumunda çoğunlukla çalışanlar yavaş yavaş işe dönmelerini sağlamak ve çalışma kültürünün tekrardan bir parçası haline gelebilmek için iş yeri rehabilitasyonuna ihtiyaç duyarlar.

“Sağlık Yönetimi” hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buraya tıklayınız.
İletişim
SCHOTT ORİM CAM SAN. VE TİC A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi G.O
Paşa Mah. 25. Sok. No: 5
59500 Çerkezköy/Tekirdağ
Türkiye
E-Mail to SCHOTT+90 (282) 725 18 60
SCHOTT, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu Web sitesinde Çerez kullanır. Web sitesine gözatmaya devam ederek Çerez kullanmamıza onay vermiş olursunuz.